Sklep internetowy LANEVE
szukaj kontakt Logowanie / Rejestracja koszyk menu
KATEGORIE DIM BIJOUX MUDRA WE POSITIVE SALE Dim Bijoux Mudra We positive
Strona główna / Informacja prawna
 

Serwis internetowy (strona internetowa) laneve.pl stanowi własność Laneve Moda Italiana z siedzibą w Warszawie.

Laneve Moda Italiana nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w działaniu serwisu internetowego laneve.pl wynikające z awarii lub przypadków nieprawidłowego funkcjonowania systemów teleinformatycznych oraz inne skutki wadliwego działania łączy telekomunikacyjnych, jak również za szkody powstałe z tych tytułów.

Laneve Moda Italiana nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich obsługujących system informatyczny serwisu internetowego laneve.pl, jak również za szkody spowodowane awariami i uszkodzeniami sprzętu komputerowego użytkownika tego serwisu, bądź jego zasobów danych, w trakcie lub w związku z korzystaniem z zasobów serwisu, w tym między innymi w następstwie przedostania się do systemu informatycznego użytkownika wirusów komputerowych.

Treści i materiały (w tym zdjęcia, teksty, logotypy i grafiki) zamieszczone w serwisie internetowym laneve.pl są chronione przepisami prawa autorskiego. Użycie, modyfikacja, kopiowanie, wzorowanie oraz publiczne odtwarzanie tych materiałów bez stosownej autoryzacji będzie stanowić naruszenie praw autorskich oraz praw osób trzecich.

Laneve Moda Italiana nie ponosi odpowiedzialności za treść serwisów (stron) internetowych, do których odnośniki są umieszczone w serwisie internetowym laneve.pl.

Laneve Moda Italiana zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej Informacji prawnej, bez obowiązku powiadamiania o tym fakcie użytkowników serwisu internetowego laneve.pl.

by mouton.pl
designed by mouton.pl