Sklep internetowy LANEVE
szukaj kontakt Logowanie / Rejestracja koszyk menu
KATEGORIE DIM BIJOUX MUDRA WE POSITIVE SALE Dim Bijoux Mudra We positive
Strona główna / O nas
 

Laneve Moda Italiana to okno na świat biżuterii pochodzącej z Włoch.
 

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem włoskich marek modowych, zarówno tych o ugruntowanej już pozycji na rynku włoskim i międzynarodowym jak i rodzinnych pracowni. Reprezentujemy m.in. Boccadamo, We Positive, Mudra oraz DIM Bijoux. Wszystkich łączy miłość do włoskiego stylu i produkcja rygorystycznie we Włoszech. Dbają o jakość i kunszt wykonania, inspirują się otaczającym ich światem, pięknem i czarem Włoch.

W naszej ofercie znaleźć można naszyjniki, bransoletki, kolczyki, pierścionki oraz zawieszki, a także kolekcje dla mężczyzn i dziewczynek.

Butik online Laneve Moda Italiana to 'okno na Włochy', do którego zagląda się w poszukiwaniu nowości, gdzie można zawsze znaleźć coś jedynego w swoim rodzaju. Kolekcje wyszukujemy osobiście i zakupujemy bezpośrednio u włoskich producentów, dbamy o ich jakość, wykończenie ale też i cenę. Nasze poszukiwania nie znają granic, bywamy na najważniejszych imprezach targowych, ale też poszukujemy inspiracji spacerując po uliczkach małych miasteczek czy odwiedzając targi artystów rzemieślników. 

Oprócz sprzedaży detalicznej zaopatrujemy również salony jubilerskie, eleganckie sklepy, butiki i galerie. Więcej informacji na temat współpracy handlowej można znaleźć tutaj.

Zapraszamy na zakupy!

by mouton.pl
designed by mouton.pl