Sklep internetowy LANEVE
szukaj kontakt Logowanie / Rejestracja koszyk menu
KATEGORIE DIM BIJOUX MUDRA WE POSITIVE SALE Dim Bijoux Mudra We positive
Strona główna / Polityka prywatności
 
Dane osobowe:
Wszystkie dane osobowe są gromadzone w celu usprawnienia i polepszenia jakości usług oraz w celach statystycznych marketingowych. Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych, każdy ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich zmian. Zbieranie danych odbywa sie na zasadzie pełnej dobrowolności. Klient korzystający z usług Laneve wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Zgoda Klienta na przetwarzanie jego danych osobowych przez Sprzedawcę może zostać w każdej chwili odwołana. 

Bezpieczeństwo zakupów:
Nad bezpieczeństwem płatności dokonywanych kartami kredytowymi w trakcie korzystania z naszego sklepu czuwa firma przelewy24.pl  – najbardziej innowacyjna na polskim rynku firma obsługująca płatności elektroniczne realizowane w sklepach internetowych.

Międzynarodowy certyfikat PCI DSS:
Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. PayU spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Traktowanie zagadnień bezpieczeństwa jako priorytet, stanowi o przewadze PayU na europejskim rynku e-commerce.

Bezpieczna transmisja danych:
Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z przelewy24.pl odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. Klient naszego sklepu ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Dokonując przelewu, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank. Pracownicy Laneve shop online dysponują jedynie danymi teleadresowymi i adresem, pod który zakupione produkty mają zostać wysłane. Na żadnym etapie realizacji zamówienia nie mają dostępu do informacji związanych z numerami kart kredytowych oraz danymi z nimi związanymi.
by mouton.pl
designed by mouton.pl